لطفا هیچ‌وقت، هیچ‌کدوم از حرفای منو باور نکنین، حتی یه کلمه‌شون رو، وقتی مسخره‌ترین چیزی کافیه تا مهمترین چیزام کله‌پا بشن، مسخره‌تر اینه که بعد دوباره عین احمقا تموم تلاشم رو می‌کنم تا از اول بسازمشون، یکی نیست بگه بابا بذار باد ببردش! آخه برا چی؟ داری واسه کی خودتو می‌کشی؟

پ. ن. اول. چیزای جالبی می‌نویسه. یه جا نوشته بود

راه‌های رسیدن به خوشبختی و آرامش، اختتصاصا برای شما

به هیچ‌کس و هیچ چیز اهمیت ندهید چون فقط وقت خود را تلف می‌کنید.

هرگز برای دوست داشتن دیگران تلاش نکنید، چون شما در زمینه‌ی دوست داشتن بسیار منگل هستید و با عدم کنترل صحیح، موجب شکسته شدن قلب خود خواهید شد.

احساسات شما صرفا یک باگ در خط تولید شما بوده و وجودش از بیخ اشتباه است، پس احساساتتان را به فنا بسپرید، پیش از آن‌که احساساتتان شما را به فنا بدهند(بعدا نگی نگفتم.)

همه‌ی این‌ها به این دلیل است که شما ذاتا آدم نیستید، فقط یک سری وصله‌ی اضافه برای این دنیایید، موجوداتی که با ظاهر انسان‌مانند خود دیگران را این‌گونه فریب می‌دهند که آن‌ها هم موجوداتی مانند بقیه‌ی انسان‌ها هستند، در حالی که از درون، هعی!

شاید اگر ظاهری شبیه به هیولاها داشتید، دیگران این تفاوت‌ها را به رسمیت می‌شناختند. آن‌وقت شماها را یکی‌یکی شکار می‌کردند و برای پوست و گوشتتان می‌کشتندتان و راحت می‌شدید، البته شاید هم گوشه‌ی باغ‌وحش می‌انداختندتان. شاید هم شماها را به عنوان سرگرمی، در راهروی مطب روان‌پزشک‌ها می‌گذاشتند تا مردم با دیدنتان قدر احساسات آدمانه‌ی خود را بدانند.

پ. ن. دوتامونده‌به‌آخر. مثل این‌که تو همه‌ی قالبای آقا عرفان، وقتی می‌زنی فقط ارسال نظر خصوصی امکان‌پذیر باشد، کلا نظرات رو می‌بنده :/

پ. ن. یکی‌مونده‌به‌آخر. آزمون امروز آنلاین بود، وسطش اعصاب خوردیم زد بالا، وسط کاری تمومش کردم :/ حس اینایی رو داشتم که وسط جلسه پاسخ‌برگشون رو پاره می‌کنن! امیدارم ترازش رو تو میانگین‌ترازا حساب نکنه.

پ. ن. آخر. یه کارت تخفیف ده درصد از جنگل دارم، تا آخر98ه اعتبارش، خرید اینترنتی، اگه کسی واقعا می‌خواد خرید کنه ازشون، بگه که بدمش بهش.

برای یکی از دوستام کتاب گرفته بودم. بعدا فهمیدم داردش، دلم گرفت! بعدتر فهمیدم کتابه چقدر بی‌رحمه و ازش متنفر شدم. روز تولدم از سر بی‌کادویی، کتابه رو به خودم هدیه دادم، ولی این‌قدر ازش دلگیر بودم که زدم پاره‌اش کردم همون جا :| حالا، نه که پشیمون باشم، ولی دیگه هیچ درکی از کارایی که تا حالا می‌کردم ندارم. کاش همین‌طور بمونم.

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها